.
Efektownym zwycięstwem 5:0 zakończył się „wyjazdowy” mecz Kolejarza Chojnice z Czarnymi Piece. Spotkanie odbyło się wyjątkowo na boisku „Modrak” przy Rzepakowej.

Kolejarz Chojnice – Czarni Piece 5:0 (3:0)
Bramki: Mateusz Chyła 4 (3, 27, 49, 59), Marek Janta (26 min).

Kolejarz: Robert Drewek – Adam Glombinski, Józef Januszewski (56. Patryk Dziendziela), Szymon Gierszewski, Jakub Błaszkowski (59. Mateusz Kluza), Marek Janta, Jakub Mączkowski, Michał Sagan (65. Dawid Piejko), Mateusz Chyła, Dominik Piesik (64. Paweł Tyma).

Mecz miał być pierwotnie rozegrany na stadionie przy ul. Lichnowskiej, ale z powodu przedłużającego się remontu boiska i murawy zmuszeni byliśmy do przełożenia miejsca meczu na boisko Modrak.
Mecz rozpoczął się dla nas wyśmienicie. Już w 3 min. Mateusz Chyła zdobył pierwszą bramkę. Jak się okazało, był to jego dzień, gdyż do końca spotkania jeszcze trzykrotnie pokonał bramkarza gości. Jedną bramę – w pierwszej połowie – dołożył Marek Janta i zasłużenie pokonaliśmy Piece 5:0.
W meczu na szczycie Tęcza Brusy pokonała Wdę Lipusz 2:1. W innych meczach: KS Skorzewo – Victoria Kaliska 1:5, Jareks Grabowo – Czarni Ostrowite 3:2, Sławek Borzechowo – Orzeł Gołubie 2:1, Sokół Zblewo – Wda Czarna Woda 0:0. Pauzował Beniaminek Starogard.

Przed nami teraz bardzo trudne i ciekawe zarazem spotkanią z Wdą w Lipuszu. Później znów czeka nas wyjazd – do Zblewa na mecz z Sokołem.