.

KS Skorzewo – Kolejarz 4:1 (3:1)

Bramki: 1:0 Damian Synak (8), 2:0 Jakub Majer (20), 3:0 Tomasz Gostkowski (39), 3:1 Adam Glombinski (43), 4:1 Wojciech Kobierzyński (78).

Kolejarz: Kluza – Gierszewski, Dziendziela (50. Brzószczyk), Toda, Nalewaj, Glombinski, Piejko, D. Piesik, Sagan, Tyma (85. Meyer), Chyła.

Nie możemy być zadowoleni z ostatnich wyników wyjazdowych.  Nie licząc planowego, choć skromnego zwycięstwa w Zblewie z Sokołem 2:1, z ostatnich meczów wyjazdowych przywozimy w siatce 5, 5 i 4 bramki… O ile pierwsze porażki były z liderami ligi, to sobotnia przegrana boli, gdyż ponieśliśmy ją z sąsiadem z tabeli. Na szczęście dobra gra i regularne punktowanie w całym sezonie pozwalają nam na miejsce w górne części tabeli.

Na wynik meczu w Skorzewie bez wątpienia wpływ miał skład i krótka ławka rezerwowych. Honorową bramkę dla nas, przy stanie 3:0, zdobył Adam Glombinski.

Z tym sezonem pożegnamy się już w niedzielę z największym przegranym tego sezonu – Tęczą Brusy, która jeszcze jesienią wydawała się być murowanym faworytem do awansu. Coś się jednak u naszych sąsiadów zacięło i zespół Janusza Fabicha traci przed ostatnią kolejką do Wdy Lipusz cztery punkty.

My pokusimy się o zdobycz punktową. Aby to się udało, musimy zagrać tak, jak w drugiej połowie jesiennego meczu w Brusach, gdy z wyniku 3:0 wyciągnęliśmy na 3:2 i mieliśmy okazje na remis. W końcówce Tęcza jednak strzeliła zwycięską bramkę.

Zapraszamy kibiców na stadion przy ul. Lichnowskiej. Początek meczu w niedzielę o godz. 13.00.

[standings league_id=2 template=slim logo=false]