Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

06.11.2016r.

Pierwszy remis

.
Rzadko remisowaliśmy w poprzednim sezonie, a w obecnej rundzie, która dobiega do końca, zrobiliśmy to po raz pierwszy. Jednak biorąc pod uwagę, że graliśmy z silnym zespołem i przegrywaliśmy po 44 minutach 0:2, wynik na pewno cieszy.

Kolejarz – Beniaminek Starogard 2:2 (1:2)

Bramki: 0:1 Robert Lewandowski (29 min), 0:2 Karol Wasziński (35), 1:2 Adam Kłodziński (44), 2:2 Adam Kłodziński (59).

Kolejarz: Sławomir Zamożny – Jakub Błaszkowski, Mateusz Chyła, Robert Drewek, Szymon Gierszewski, Adam Glombinski, Adam Kłodziński, Piotr Nalewaj, Dawid Piejko, Dominik Piesik, Maciej Piesik.

Początek meczu był wyrównany. Obie drużyny nie kalkulowały, tylko starały się grać o zwycięstwo. Widać to było w poczynaniach ofensywnych obu ekip. Z naszej strony najlepsze sytuacje mieli Adam Kłodziński i Mateusz Chyła. Pierwsi do siatki trafili goście. Pierwsza bramka była autorstwa Roberta Lewandowskiego, który dobił strzał obroniony przez Sławka Zamożnego. Drugą bramkę dla gości zdobył jeszcze przed przerwą Karol Wasziński, który wykorzystał błąd w kryciu obrońców Kolejarza. Przed przerwą po kontrze Adam Kłodziński zmniejszył wynik na 1:2.

Po przerwie również Adam Kłodziński pokonał bramkarza gości i mecz zakończył się remisem 2:2.

W sobotę zmierzymy się w Brusach z Tęczą, a sezon zamkniemy za dwa tygodnie u siebie ze Startem Kulice.