21.11.2016r.

Piękne zakończenie rundy

.
Kolejarz Chojnice – Start Kulice 9:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Jakub Błaszkowski 21, 2:0 Adam Kłodziński 52, 3:0 Dominik Piesik 62, 4:0 Adam Kłodziński 65, 5:0 Mateusz Chyła 69, 6:0 Mateusz Chyła 73, 7:0 Sławomir Zamożny 77, 8:0 Adam Kłodziński 87, 9:0 Adam Kłodziński 89.

Kolejarz: Sławomir Zamożny – Jakub Błaszkowski, Mateusz Chyła, Adam Glombiński, Marek Janta (80. Patryk Brzószczyk), Adam Kłodziński, Piotr Nalewaj, Dawid Piejko (68. Tomasz Sabatowski), Dominik Piesik, Maciej Piesik, Kamil Trzebiński (75. Patryk Dziendziela).

Sobotni mecz ze Startem rozpoczęliśmy dwie godziny wcześniej… wystawą fotograficzną w barze Stacja Kolejarz. Jej autorem jest Aleksander Knitter, który pokazał na zdjęciach – ostatnie dwa sezony w naszym wykonaniu.
Sam mecz ze Startem miał dwa oblicza. Pierwsza połowa to niezła gra z naszej strony, ale zakończona jedną bramką Kuby Błaszkowskiego. Prawdziwy koncert daliśmy w drugiej połowie. Strzeliliśmy aż osiem bramek, a sytuacji było na dziesięć lub więcej. Piłkarze gości nie poradzili sobie z tą sytuacją, bo była to dla nich najwyższa porażka w tym sezonie. Piłkarze Startu skupili się na faulowaniu i dyskutowaniu, efektem czego były cztery żółte i dwie czerwone kartki.
Aż szkoda, że ta runda już się zakończyła… Na pewno zimą mamy o czym myśleć.
Teraz przerwa w treningach do 31 stycznia. W grudniu spotkamy się na wspólnej wigilii.