Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

03.04.2017r.

Wygraliśmy w Borzechowie!

.
To nie żart. 1 kwietnia w meczu na szczycie pokonaliśmy w Borzechowie lidera A-klasy Sławka 3:1 i daliśmy jasny sygnał, że interesuje nas czołówka tej ligi.

Sławek – Kolejarz 1:3 (1:3)

Bramki: 1:0 Mateusz Szefer (13), 1:1 Mateusz Chyła (31), 1:2 Adam Glombinski (39), 1:3 Mateusz Chyła (40).

IMG_9847KOLEJARZ: Robert Drewek – Jakub Błaszkowski, Maciej Piesik, Tomasz Toda, Kamil Trzebiński, Piotr Nalewaj, Mateusz Erdman (50. Tomasz Sabatowski), Adam Glombinski, Adam Kłodziński (85. Jarosław Szulc), Dominik Piesik, Mateusz Chyła.

Mecz rozpoczął się dobrze dla… gospodarzy, którzy w 13. min. objęli prowadzenie po strzale Mateusza Szefera. Dla lidera były to jednak miłe złego początki. Ostatni kwadrans pierwszej połowy był w naszym wykonaniu zabójczy. Najpierw Mateusz Chyła, potem Adam Glombinski i ponownie Mateusz Chyła, trafiali do siatki bramki gospodarzy. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 3:1.

W drugiej połowie mądrze kontrolowaliśmy przebieg meczu i pokonaliśmy lidera na jego boisku 3:1. Była to dopiero druga porażka Sławka u siebie w tym sezonie. Pierwszą lider zanotował w 1. kolejce. Dla nas było to czwarte zwycięstwo z rzędu i 9. mecz z rzędu bez porażki. Daliśmy jasny sygnał, że w tym sezonie interesuje nas podium….

W następnym meczu zagramy u siebie w niedzielę 9 kwietnia o godz. 14.00 z Orłem Gołubie.