.
Wielu z nas w młodych latach grało w chojnickim Kolejarzu. Od zawsze panowała w nim rodzinna i koleżeńska atmosfera. Tak jest i dziś, choć łatwo nam nie jest. A może zechcesz nam pomóc. Tak po koleżeńsku, z sympatii do nas i do klubu?

Chcemy podzielić się z Wami ciekawą inicjatywą, którą zapoczątkował prezes klubu Jacek Zakrzewski.
Na pewno jest sporo osób, które mają miłe wspomnienia z klubem Kolejarz Chojnice. My i wielu naszych znajomych grało kiedyś w tym klubie, uczestniczyli w obozach sportowych, mieli członków rodzin, dzięki którym dobrze kojarzą Kolejarza.
Jeśli ta sympatia w was pozostała możecie ją okazać wsparciem dla tego zasłużonego klubu i przekazać przysłowiową złotówkę. – Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na nowe stroje dla wszystkich drużyn w klubie. Mamy drużynę seniorów oraz pięć juniorskich, więc potrzeby są spore, a nam samym trudno jest czasami związać koniec z końcem – informuje prezes Kolejarza Jacek Zakrzewski, który jest pomysłodawcą tej akcji. – Każdy może wpłacić dowolną kwotę, chociażby taką, jaką przeznacza w weekend wiadomo na co. A można zamiast tego, pomóc nie nam, ale naszym piłkarzom, szczególnie najmłodszym. Na pewno razem sprawimy im wielką radość, gdy na mecz będą mogli wybiec w nowym komplecie strojów. Przyjaciół poznaje się w biedzie.

Planowany jest nadruk na zakupionych koszulkach, np.: Kumple Kolejarza. – Jest gest, jest wsparcie, jest wdzięczność. Wszędzie, gdzie zagramy, nasi przeciwnicy i kibice zobaczą, co to znaczy 90 lat historii i związanych z tym pokoleń – mówi Jacek Zakrzewski.

Po pierwszym apelu na Facebooku lista kumpli została już otwarta. Do klubu popłynęły pierwsze pieniądze. – Wielkie dzięki za odzew – dodaje Zakrzewski.

To, co aktualnie dzieje się w klubie można śledzić na oficjalnej stronie www.kolejarzchojnice.pl i na Facebooku.

Nr konta klubu do dowolnych wpłat: 51 8146 0003 0000 2684 2000 0002.

football-142952_960_720 football-142952_960_720