Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

24.09.2017r.

Od Mateusza do Mateusza

.
Mateusz Chyła rozpoczął, a Mateusz Kiedrowicz zakończył. W międzyczasie gole dołożyli jeszcze Adam Kłodziński i Dawid Domeracki i mogliśmy się cieszyć z wygranej. A warto tylko dodać, że pierwsi bramkę zdobyli goście z Czarnej Wody.

Kolejarz – Wda Czarna Woda 4:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Paweł Rybacki (21), 1:1 Mateusz Chyła (43), 2:1 Adam Kłodziński (49), 3:1 Dawid Domeracki (74), 4:1 Mateusz Kiedrowicz (82).

Kolejarz: Robert Drewek – Jakub Błaszkowski, Szymon Gierszewski, Jakub Jędrzejewski (85. Patryk Dziędziela), Szymon Jędrzejewski, Marek Kostkowski, Piotr Nalewaj, Szymon Piotrowski, Adam Kłodziński (67. Mateusz Kiedrowicz), Paweł Tyma (60. Dawid Domeracki), Mateusz Chyła (87. Dominik Hajdasz).

Po trzech remisach z rzędu w końcu przełamaliśmy tę passę i wygraliśmy drugi mecz w sezonie. Mecz z Wdą zaczął się jednak od prowadzenia gości, którzy objęli je w 21 min. za sprawą Pawła Rybackiego. Bramka do przerwy Mateusza Chyły dodała nam wiary na drugą część spotkania. Po przerwie zdobyliśmy trzy gole po trafieniach Adama Kłodzińskiego oraz rezerwowych – Dawida Domerackiego i Mateusza Kiedrowicza.

W następnym meczu zmierzymy się na wyjeździe z Santaną Wielki Klincz.