.

Nie udało się nam sprawić dziś niespodzianki i wygrać w Zblewie z faworyzowanym Sokołem. Patrząc na wyniki Sokoła w meczach u siebie, to nawet remis byłby dziś sensacją, gdyż Sokół nie stracił w sześciu meczach nawet … gola. Aż do dziś.

Sokół Zblewo – Kolejarz Chojnice 3:1 (1:0).
Bramka dla Kolejarza: Kuba Błaszkowski (rzut karny)
Aktualizacja 0:3
Dnia 29.03 Komisja ds. rozrywek Pomorski Związek Piłki Nożnej zweryfikowała sobotni mecz w Zblewie (na boisku 3:1 dla Sokoła) i przyznała nam walkowera za udział nieuprawnionych zawodników w drużynie Sokoła. Mecz zweryfikowano więc jako 0:3 i zdobywamy 3 punkty!

7:0, 5:0, 5:0, 5:0, 11:0, 4:0 – to wyniki Sokoła Zblewo w meczach na własnym boisku w tym sezonie. Dziś również gospodarze byli faworytem spotkania i wygrali zasłużenie, ale wynik 3:1 na pewno ujmy nam nie przynosi. Duża w tym zasługa Sławka Zamożnego, który bronił bardzo dobrze, popisując się kilkoma efektownymi interwencjami.

No i na pewno cieszy honorowa bramka strzelona przez Kubę Błaszkowskiego z rzutu karnego po faulu na Mikołaju Gwizdale, bo to pierwszy gol stracony w Zblewie przez walczącego o awans Sokoła.

W naszej drużynie zadebiutowało dziś trzech zawodników – Maciej Szrama, Maciej Łangowski oraz Mikołaj Gwizdała.

Niestety, w pierwszej połowie boisko z powodu kontuzji opuścił Dawid Piejko. Mamy nadzieję, że kontuzja kolana nie będzie groźna.

Kolejny mecz rozegramy już w środę na własnym boisku o godzinie 15.00 z zawsze niewygodną dla nas Victorią Kaliska.


(źródło: laczynaspilka.pl)

Galeria zdjęć z meczu Sokół Zblewo- Kolejarz Chojnice (autor: Aleksander Knitter)