Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

28.03.2018r.

Cenny remis z Victorią

.

Do tej pory mecze z Victorią Kaliska nie kończyły się po naszej myśli. Dzisiejszy remis z zajmującą trzecie miejsce w tabeli drużyną gości nie jest więc złym wynikiem.

Kolejarz – Victoria 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Jacek Pozorski (25), 1:1 Mikołaj Gwizdała (78).

Kolejarz: Zamożny – Szrama, Domeracki, Toda, Nalewaj, J. Błaszkowski, Kiedrowicz (89. Gierszewski), Łangowski, Tyma (71. Szulc), Kłodziński (79. Drewek), Gwizdała.

Faworytem meczu wydawali się być goście, którzy zajmują trzecie miejsce w A-klasie. I w pierwszej połowie to właśnie Victoria miała przewagę, którą udokumentowała bramką.

Po przerwie piłkarze Kolejarza zagrali o wiele lepiej, częściej atakowali bramkę przyjezdnych. Jedną z sytuacji wykorzystał Mikołaj Gwizdała i mecz zakończył się podziałem punktów.

Kolejarz zajmuje nadal 8. miejsce. Kolejnym rywalem drużyny trenowanej przez Marka Wirkusa będzie na wyjeździe lider Meteor Pinczyn. Mecz odbędzie się 7 kwietnia.

W innych dzisiejszych meczach: Styna Godziszewo – Czarni Ostrowite 0:1, Santana Wielki Klincz – Meteor Pinczyn 2:1, Wierzyca Stara Kiszewa – Sokół Zblewo 0:8, Wda Czarna Woda – KS Skorzewo 5:1. Mecze GKS Bobowo – Tęcza Brusy i Jantar Pawłowo – KS Grabowo odbędą się w sobotę.