Przegraliśmy z Tęczą

.

Niestety, przegraliśmy derbowy pojedynek z Tęczą Brusy.

Tęcza Brusy – Kolejarz 4:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Rafał Warnke, 1:1 Patryk Dziendziela, 2:1 Rafał Warnke, 3:1 Paweł Michalak, 4:1 Patryk Melchert.

Kolejarz: Sławomir Zamożny –  Jakub Błaszkowski, Dawid Domeracki, Patryk Dziendziela (71. Jarosław Szulc), Mateusz Erdman (55. Mateusz Kiedrowicz), Mikołaj Gwizdała (80. Dominik Hajdasz), Adam Kłodziński, Piotr Nalewaj, Szymon Piotrowski, Maciej Szrama, Tomasz Toda (84. Józef Januszewski).
Gospodarze objęli prowadzenie w 12 minucie po strzale Rafała Warnke. W 35 min. wyrównał Patryk Dziendziela, ale niestety, tuż przed końcem pierwszej połowy Tęcza ponownie wyszła na prowadzenie. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Rafał Warnke.
W drugiej połowie dążyliśmy do strzelenie wyrównującej bramki, ale niestety, do siatki trafiali tylko miejscowi. Gola na 3:1 zdobył Paweł Michalak, a wynik ustalił chwilę po wejściu na boisko Patryk Melchert.
Okazję do zdobycia punktów będziemy w najbliższą sobotę. W Chojnicach o 14.00 podejmiemy GKS Bobowo.