Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

09.09.2018r.

Remis ze Skorzewem

Choć obie drużyny miały w końcówce meczu świetne okazje do strzelenia zwycięskiej bramki, to remis w meczu Kolejarz – KS Skorzewo wydaje się być sprawiedliwym wynikiem, który nie krzywdzi żadnej z drużyn.

Kolejarz – KS Skorzewo 2:2 (1:1)

Bramki: Kuba Błaszkowski, Adam Kłodziński dla Kolejarza oraz Bartosz Bławat dla KS Skorzewo.

Kolejarz: Patryk Rodowicz – Piotr Nalewaj, Tomasz Toda, Kamil Trzebiński, Marek Wilk, Przemysław Begier (78. Patryk Dziendziela), Jakub Błaszkowski, Dawid Domeracki, Damian Godlewski (57. Błażej Guziński), Adam Kłodziński, Sebastian Lis,

Prowadzenie w tym meczu objęli gospodarze po golu z rzutu karnego. Po faulu na Adamie Kłodzińskim sędzia Tomasz Gierszewski podyktował „jedenastkę”, a na gola zamienił ją Kuba Błaszkowski. Później jednak do głosu doszli goście i to oni zasłużyli na bramkę wyrównującą. Po przerwie przyjezdni nadal śmiało atakowali i wyszli na prowadzenie. Obie bramki były autorstwa Bartosza Bławata.

W końcówce meczu po akcji Sebastiana Lisa z Adamem Kłodzińskim i bramce tego drugiego Kolejarz wyrównał. W ostatnich minutach obie drużyny miały świetne sytuacje do strzelenia bramki, ale albo napastnikom zabrakło precyzji, albo dobrze bronili obaj bramkarze. Gościom raz zabrakło szczęścia, gdyż piłka trafiła w słupek.

Mecz zakończył się remisem 2:2. Po 4. kolejkach Kolejarz zajmuje 9. miejsce w A-klasie.

Teraz drużynę Kolejarza czeka wyjazd do Pinczyna na mecz z liderem A-klasy Meteorem.

Zdjęcia: Fotograf Chojnice Aleksander Knitter