Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

17.09.2018r.

Meteor – Kolejarz. Galeria zdjęć

Meteor Pinczyn – Kolejarz 6:1 (1:1)

Bramki: Radosław Migawski 3, Tomasz Kwiatkowski 2, Jakub Meca – Damian Godlewski.

Kolejarz: Karol Wenta – Daniel Błaszkowski, Łukasz Pawełek, Marek Wilk (72. Błażej Guziński), Dawid Domeracki, Robert Drewek (55. Jarosław Szulc), Damian Godlewski (86. Przemysław Begier), Adam Kłodziński, Piotr Nalewaj (77. Patryk Dziendziela), Maciej Szrama, Tomasz Toda.

Gospodarze, którzy wspólnie z Radunią II są liderem rozgrywek, pierwszą bramkę strzelili już w 2 minucie meczu. Jej autorem był Radosław Migawski, który dobił strzał po interwencji Karola Wenty. Ta bramka nas nie podłamała i już minutę później wyrównaliśmy. Pięknym strzałem zza pola karnego popisał się Damian Godlewski. Piłka uderzona lewą nogą z rotacją wpadła do bramki zaskoczonych gospodarzy. Przez pierwszą połowę przewagę mieli gospodarze, ale nie wykorzystali swoich sytuacji. Dobrze też w naszej bramce spisywał się Karol Wenta.

Druga połowa rozpoczęła się podobnie jak pierwsza. Już w pierwszej akcji Radosław Migalski podwyższył na 2:1. Niestety, z każdą kolejną minutą przewaga gospodarzy była coraz wyraźniejsza, my nie ustrzegliśmy się błędów i przykro to pisać, ale Meteor wygrał wysoko i to zasłużenie. Mecz zakończył się wynikiem 6:1.

Autor zdjęć: Fotograf Chojnice Aleksander Knitter