Piłkarze i działacze chojnickiego Kolejarza spotkali się – jak co roku – na wspólnej wigilii. Klub kontynuuje tradycję tych spotkań od wielu lat. Zanim piłkarze, trener Marek Wirkus, kierownik Albin Orlikowski i prezesi Krzysztof Dziadczyk oraz Jacek Zakrzewski podzielili się opłatkiem był czas na krótkie podsumowanie kończącego się roku. – Był on dobry dla piłkarzy. Weszliście na właściwe sobie miejsce, awansowaliście do A-klasy i z tego należy się cieszyć. Patrząc ogólnie na klub, to tez jest dobry rok. W tym roku udało nam się wyjść z pewnych zadłużeń – powiedział prezes Krzysztof Dziadczyk.

Spotkanie było też okazją, by podziękować zaangażowanym w rozwój klubu osobom. – Ten klub funkcjonuje dzięki pracy wolontariatu wielu ludzi. Sekcja piłkarska działa dzięki zaangażowaniu dwóch osób – Jacka Zakrzewskiego i Albina Orlikowskiego. Chciałbym wyróżnić ich symbolicznym dyplomem za ich społeczną pracę – powiedział prezes Krzysztof Dziadczyk.

Był też czas na życzenia, podzielenie się opłatkiem, a także pierwsze rozmowy o zbliżających się w nowym roku treningach, sparingach i lidze.