DREW-TRANS II” Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp. z o.o. z siedzibą w Chojnicach należy do najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw nie tylko na terenie Północnej Polski, ale w skali całego kraju. Firma od 2000r. prowadzi działalność handlową koncentrującą się na sprzedaży płyt wiórowych, pilśniowych, laminowanych, a także bogatej gamy akcesoriów i innych elementów niezbędnych do montażu i produkcji mebli.

Asortyment firmy Drew-Trans II jest wyjątkowo bogaty i zróżnicowany. Dzięki czemu nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą to, czego szukają. Wśród propozycji znajdziecie Państwo m.in. takie produkty jak płyty laminowane, mfp, osb, wiórowe oraz sklejki liściaste. W naszej ofercie znajdują się także akcesoria Gamet, uchwyty, szuflady, zawiasy i inne artykuły Blum niezastąpione w każdym domu, a także inne produkty najwyższej jakości od znanych i cenionych producentów.

W sprzedaży dostępne są także laminaty hpl, formatki, fronty i okucia meblowe oraz sklejki liściaste. Szczególnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów cieszy się także kora ogrodnicza wykorzystywana do ściółkowania oraz zakwaszania gleby.

Oferta Drew-Trans II

Gwarantujemy naszym Klientom, że wszystkie proponowane artykuły charakteryzują najwyższa jakość i przystępna cena. Zapewniamy Państwa, że dopełnimy wszelkich starań, abyście byli usatysfakcjonowani współpracą z naszą firmą.

U nas kupią Państwo ergonomiczne i wygodne laminaty hpl, oprócz tego formatki meblowe z płyt pilśniowych i sklejki liściastej, szuflady, uchwyty, okucia, fronty oraz wiele innych produktów. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z pełną ofertą. Chętnie pomożemy w kwestii doboru odpowiednich artykułów oraz wyjaśnimy wszelkie pojawiające się wątpliwości.

Nagrody i odznaczenia

Od początku istnienia działania firmy zostały docenione i uhonorowane prestiżowymi wyróżnieniami.

W minionym, 2015 roku DREW TRANS II ZENON WRZESZCZ I WSPÓLNICY SP Z O. O. została odznaczona „Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej”.

Bisnode Dun&Bradstreet przyznaje certyfikat najlepszym firmom, które osiągnęły w ostatnim roku obrachunkowym znakomity wynik kondycji finansowej jak również odznaczają się doskonałą moralnością płatniczą.
Otrzymanie tego wyróżnienia zaświadcza, że Firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową, jest lojalnym partnerem w biznesie, prowadzi biznes w sposób etyczny oraz kondycja Firmy jest na bardzo wysokim poziomie.

 

Kontakt

„DREW-TRANS II”
Zenon Wrzeszcz i wspólnicy Sp.
 z o.o.
89-620 Chojnice, ul. Składowa 12

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek – piątek: od 8.00 do 17.00
  • sobota: od 8.00 do 13.00
Dział Handlowy Sekretariat
tel.: 52 397 62 95 tel.: 52 397 65 36
fax: 52 397 65 49 tel.: 52 397 20 58
Doradcy Handlowi: fax: 52 396 03 66
Jacek Celmer / tel.: 601 212 439
Paweł Dyląg / tel.: 506 264 894

drewtransII