Kolejarz Chojnice – LKS Kęsowo 8:0 (5:0)
Bramki: J. Błaszkowski 3, Chyła 2, Nalewaj, Mikołajczyk, Piejko.
Kolejarz: Drewek – Toda, Karkoszka (45. Dziędziela), Piesik (45. Gierszewski), Nalewaj (45. M.Tyma), Glombiński, J. Błaszkowski, Brzószczyk (45. Piejko), P. Tyma (45. Mikołajczyk), Sagan (45. Jutrzenka Trzebiatowski), Chyła.

W ostatnim sprawdzianie przed rozpoczęciem rozgrywek Kolejarz Chojnice zmierzył się na swoim stadionie z drużyną z Kęsowa.
Całe spotkanie było pod wyraźne dyktando zawodników z Lichnowskiej. Wynik już w trzeciej minucie mógł otworzyć Sagan, ale bramkarz gości zachował zimną krew i wygrał pojedynek sam na sam. W 14 minucie mocnym strzałem popisał się Glombiński, ale trafił w poprzeczkę. Wynik otworzył J. Błaszkowski w 20 minucie strzałem zza pola karnego. Na 2:0 w 25 min. podwyższył M.Chyła strzałem głową. W 34 min. Kuba Błaszkowski po raz drugi strzałem z dystansu pokonał bramkarza gości. Jeszcze przed przerwą do siatki gości trafili Nalewaj i Chyła.
W drugiej połowie trener Kolejarza Marek Wirkus dokonał aż sześciu zmian, ale przewaga nadal była po stronie Kolejarza. Już w 48 min. na 6:0 podwyższył wprowadzony na boisko D. Mikołajczyk. Na 7:0 podwyższył w 58 min Kuba Błaszkowski (to była jego trzecia bramka w tym meczu), a wynik spotkania na 8:0 ustalił w 88 min. Piejko.
Na ten tydzień trener Marek Wirkus zaplanował dwa treningi – we wtorek i czwartek (o godz. 18.00).
W sobotę startuje w meczu inauguracyjnym rozgrywki A-klasy Kolejarz podejmie u siebie w niedzielę 23 sierpnia o godz 14.00 Victorię Kaliska.