Piece – to nasz kolejny, trzeci już wyjazd, w tym sezonie. Dwa poprzednie zakończyły się na naszą korzyść. O dobry wynik postaramy się więc także w starciu z Czarnymi.

Czarni Piece, nasz sobotni rywal, jest nam dobrze znamy. Wspólnie rywalizowaliśmy bowiem w zeszłym sezonie w B-klasie i wspólnie wywalczyliśmy awans do A-klasy. Oba mecze miały jednak dziwny przebieg. Pierwsze spotkanie w Piecach zakończyło się bowiem naszą pewną wygraną, a w rewanżu lepsi byli zawodnicy Czarnych, którzy pewnie ograli nas przy ulicy Lichnowskiej.

Przed nami jednak już nowy sezon. Czarni, podobnie jak my, do tej pory zdobyli dziewięć punktów i zajmują czwarte miejsce. Kolejarz jest tylko jedno oczko niżej. Mecz rozpocznie się w sobotę o godz. 16.00. Mecz sędziować będzie trójka sędziowska: Kuczkowski, Grzywacz, Dubiel.

W sobotę zagrają również: Victoria Kaliska – KS Skorzewo, Ceramik Łubiana – Beniaminek Starogard, Wda Czarna Woda – Sokół Zblewo. Dwa mecze odbędą się w niedzielę: Wda Lipusz – Tęcza Brusy, Orzeł Gołubie – Sławek Borzechowo.