Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

28.09.2015r.

6. kolejka Czarni Piece – Kolejarz 3:4

Trzeci mecz wyjazdowy i trzecie zwycięstwo! Kolejarz podtrzymał wyjazdową dobrą passę, przywożąc trzy punkty z Pieców.

Czarni Piece – Kolejarz 3:4 (1:1)
Bramki: 0:1 Mateusz Chyła (30), 1:1 Michał Prądzyński (43), 1:2 Jakub Błaszkowski (54), 2:2 Michał Prądzyński (55), 2:3 Mateusz Chyła (67), 2:4 Mateusz Chyła (69), 3:4 Andrzej Wołoszyk (74).
Żółte kartki: Mateusz Chyła, Michał Sagan.

KOLEJARZ: R. Drewek – J. Błaszkowski, J. Januszewski (72. P. Dziendziela), P. Nalewaj, M. Piesik, T. Toda, M. Sagan, D. Piesik (68. P. Tyma), M. Janta (62. D. Piejko), A. Glombinski, M. Chyła.

Po raz kolejny mecz Czarnych Piece z Kolejarzem był ciekawym widowiskiem i po raz kolejny wpadło kilka bramek. Tym razem aż siedem.

Pierwszą bramkę strzelił w 30. min. Mateusz Chyła, jednak tuż przed przerwą gospodarze wyrównali. Bramkę do szatni zdobył Michał Prądzyński. Druga połowa rozpoczęła się od bramki Jakuba Błaszkowskiego w 54. min., ale już po minucie – ponownie po trafieniu Michała Prądzyńskiego – był remis. Odpowiedź Kolejarza była błyskawiczna. Po kilku minutach w przeciągu 120 sekund dwukrotnie do siatki Czarnych trafił Mateusz Chyła, który skopiował zeszłotygodniowy wyczyn Michała Sagana i również skompletował hattricka. Do „Lewtricka” zabrakło jeszcze dwóch bramek, ale najważniejsze, że Piece odpowiedziały już tylko jednym trafieniem Andrzeja Wołoszyka i trzy punkty przyjechały do Chojnic.
Już za tydzień bardzo ciekawy mecz szykuje się przy ulicy Lichnowskiej. Czwarty w tabeli Kolejarz podejmie lidera Wdę Lipusz. Początek meczu w niedzielę o godz. 13.00.
Inne wyniki: Victoria Kaliska – KS Skorzewo 1:3, Czarni Piece – Kolejarz Chojnice 3:4, Ceramik Łubiana – Beniaminek Starogard 0:4, Czarni Ostrowite – Jareks Grabowo 2:4, Wda Czarna Woda – Sokół Zblewo 1:0, Orzeł Gołubie – Sławek Borzechowo 0:0, Wda Lipusz – Tęcza Brusy 3:1.