Sezon zakończony przegraną

.

Kolejarz – Tęcza Brusy 0:3 (0:1)

Kolejarz: Drewek  – Nalewaj, Toda (75. M. Tyma), Gierszewski, Kluza (63. Brzószczyk), Glombinski, Błaszkowski, Sagan (77. Piejko), Chyła, P. Tyma, D. Piesik (55. Karkoszka).

Porażką z wicemistrzem rIMG_2846ozgrywek zakończyliśmy pierwszy po powrocie sezon w A-klasie. O lepszy wynik mogliśmy pokusić się zwłaszcza do przerwy. W drugiej połowie nasza gra przypominała już trochę wakacyjne granie, a bramki były efektem naszych indywidualnych błędów zawodników.

Mecz mógł rozpocząć się znakomicie. Już w 30 sekundzie Michał Sagan był bliski pokonania bramkarza Tęczy, ale uderzył zbyt mocno i z bliskiej odległości przeniósł piłkę nad poprzeczkę. W 10. min. bramce strzeżonej przez Roberta Drewka zagroził silnym strzałem Sergiej Jeroszewicz z Tęczy. Tym razem górą był nasz bramkarz. Jednak dwie minuty później Jeroszewicz  dopiął swego i ładnym strzałem z woleja dał prowadzenie gościom.

IMG_2874

Taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej połowie już w 50. min. idealną piłkę na głowę Mateusza Kluzy zagrał Michał Sagan. Mateusz nie trafił jednak czysto w piłkę. W 66. min. Tęcza podwyższyła na 2:0 po naszym błędzie i kontrze. Podobnie było przy trzeciej bramce – strata piłki w środku pola i strata po akcji sam na sam trzeciego gola…

Końcówka sezonu mogła być lepsza, ale cały sezon spokojnie możemy zaliczyć do udanych. 14 zwycięstw na 26 spotkań to niezłe osiągnięcie. W środę czeka nas trening, a w sobotę ostatni mecz. Tym razem już towarzyski w ramach obchodów 90-lecia klubu z byłymi zawodnikami Kolejarza.