Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

14.08.2016r.

Sparing. Kolejarz – Jantar 2:3

.
Za nami już czwarty sparing w letniej przerwie między sezonami. Dziś ulegliśmy sąsiadom z Pawłowa z którymi wkrótce zagramy też w rozgrywkach A-klasy.

W dzisiejszym meczu lepsi byli piłkarze Jantara Pawłowo, którzy wygrali z nami przy ulicy Lichnowskiej 3:2. W przerwie letniej oba kluby wymieniły się kilkoma zawodnikami, którzy dziś mieli okazje zagrać przeciwko swoim byłym kolegom. Jantar po golach Adama Kłodzińskiego, Patryka Erdmanna i Pawła Węglewskiego wygrał 3:2. Dla nas bramki zdobyli Adam Glombinski oraz Dominik Piesik.

Trzy poprzednie sparingi również kończyły się wygranymi naszych rywali – Rawysa Raciąż (1:2, bramka Jakub Błaszkowski), Tucholanki Tuchola (1:3, bramka: Marek Janta)  i Myśliwca Gostycyn (0:1).

W naszym zespole zagrali nowi zawodnicy, którzy zostaną zgłoszeni do rozgrywek.

Nasz ostatni sparing stoi pod znakiem zapytania, gdyż przeciwna drużyna zrezygnowała z meczu.