.
Czwarta kolejka i drugi mecz u siebie – w sobotę o godzinie 17.00 zmierzymy się z Grabowem. Pierwsze trzy mecze  zakończyły się dla nas pechowo – wszystkie przegraliśmy jedną bramką. W pierwszej kolejce przegraliśmy 2:1 z Sokołem Zblewo, później u siebie 0:1 ze Sławkiem Borzechowo, a tydzień temu przegraliśmy na wyjeździe z Orłem Gołubie również 1:0.

Czas więc na przełamanie i pierwszą wygraną. Bardzo na to liczymy. Zmierzymy się u siebie z KS Grabowo. Nasi sobotni rywale również przegrali z Orłem Gołubie 4:2, ulegli też Victorii Kaliska 3:2. W ostatniej kolejce tydzień temu zwyciężyli u siebie z KS Skorzewo 3:2. Początek mają więc również średni, ale jak widać, strzelają sporo bramek. Sporo też tracą, więc zapowiada się ciekawy mecz. Oby zakończony szczęśliwie dla nas.

W zeszłym sezonie co prawda byliśmy w ostatecznym rozrachunku lepsi od KS Grabowo, ale bezpośrednich meczów nie będziemy dobrze wspominać. Na wyjeździe przegraliśmy aż 5:0, a u siebie zremisowaliśmy 1:1, choć biorąc pod uwagę okoliczności meczu, remis nas nie ucieszył.

Zapraszamy w sobotę na stadion przy ul. Lichnowskiej. Początek meczu o godzinie 17.00.

terminarz4