Przegraliśmy z Tęczą Brusy

.

Kolejarz – Tęcza Brusy 1:4 (0:4)
Bramkę honorową strzelił Szymon Piotrowski.

W przedostatnim meczu tego sezonu i ostatnim na własnym boisku, przegraliśmy wysoko 1:4 z lokalnym sąsiadem Tęczą Brusy. Goście, którzy walczą do ostatniej kolejki o awans, okazali się lepsi i wygrali ten mecz zasłużenie. Losy meczu rozstrzygnęły się już w pierwszej połowie, kiedy to Tęcza strzeliła aż cztery bramki. Rozpoczęło się od rzutu karnego (prawidłowo podyktowanego przez sędziego) za zagranie piłki ręką w polu karnym. Trzy kolejne bramki to już dobre akcje Tęczy.
Po przerwie zagraliśmy lepiej, zdobyliśmy gola po strzale Szymona Piotrowskiego, a raz piłka trafiła w słupek bramki gości. Wynik meczu, mimo szans obu drużyn, nie zmienił się. Obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę, bo czerwonych kartkach bramkarza Tęczy i Kamila Trzebińskiego (obie czerwone za dwie żółte).
W ostatnim meczu tego sezonu zagramy w Kulicach ze Startem.