19.06.2017r.

Przegrana na pożegnanie

.

START KULICE – KOLEJARZ 2:1 (2:1)

Bramki: 1:0 Konrad Reszka (12), 2:0 Andrzej Danielik (31), 2:1 Adam Kłodziński (45).
KOLEJARZ: Sławomir Zamożny – Tomasz Sabatowski (73. Mateusz Kluza), Szymon Piotrowski, Tomasz Toda, Kamil Trzebiński (70. Szymon Gierszewski), Jakub Błaszkowski, Robert Drewek (80. Patryk Dziendziela), Adam Glombinski, Jakub Błaszkowski, Adam Kłodziński, Mateusz Chyła.

Piłkarze Startu Kulice zrewanżowali się nam za najwyższą porażkę w tym sezonie. W pierwszej rundzie w Chojnicach pokonaliśmy Start aż 9:0 – dla nas była to też najwyższa wygrana w tym sezonie. W ostatnim meczu obie drużyny zagrały już o pietruszkę, gdyż sprawa spadku już dawno została rozstrzygnięta, a o awans w tym sezonie również w końcówce zawalczyły inne zespoły.

Gospodarze z Kulic strzelili bramki w 12 i 31 minucie. Dla nas honorowe trafienie zaliczył Adam Kłodziński.

Sezon zakończyliśmy więc na 6. miejscu. Może nie jest to szczyt sportowych marzeń, ale różnica 15. punktów do miejsca dającego awans mówi wszystko. Gratulujemy zespołom Beniaminek Starogard Gdański i Sławek Borzechowo. Te zespoły w przyszłym sezonie zagrają w V lidze. Z naszej ligi spadają Czarni Piece. Czekamy na decyzję Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, które zespoły w przyszłym sezonie trafią do naszej grupy z B-klasy.

Teraz zasłużona przerwa. Dziękujemy za kibicowanie oraz śledzenie i czytanie relacji. Wyniki ruchu na stronie są dla nas satysfakcjonujące.