Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

28.08.2017r.

Pierwsza wygrana

.

Po remisie z faworytem rozgrywek i minimalnej przegranej na wyjeździe tym razem chojnicki Kolejarz wygrał z Meteorem Pinczyn 3:1.

Kolejarz – Meteor 3:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Jakub Błaszkowski (30), 1:1 Grzegorz Kwiczor (65), 2:1 Mateusz Chyła (70), 3:1 Szymon Jędrzejewski (90).

Kolejarz: Robert DrewekMarek Kostkowski, Szymon Gierszewski (83. Szymon Piotrowski), Dawid Domeracki (57. Mateusz Kiedrowicz ), Piotr Nalewaj, Tomasz Toda, Jakub Błaszkowski, Szymon Jędrzejewski, Tomasz Kurs, Adam Kłodziński (72. Dominik Hajdasz), Mateusz Chyła.

Po remisie w pierwszej kolejce z Sokołem Zblewo i przegranej 2:1 z Victorią Kaliska chojnicki Kolejarz odnotował pierwszą wygraną w tym sezonie.

W pierwszej połowie bramkę na 1:0 z rzutu karnego strzelił Jakub Błaszkowski. W drugiej części w 65 min. wyrównał Grzegorz Kwiczor. Bramkę na 2:1 po strzale głową zdobył Mateusz Chyła, a w ostatniej minucie wynik meczu ustalił Szymon Jędrzejewski.

W następnym meczu  zagra na wyjeździe z KS Skorzewo.

Pozostałe wyniki: GKS Bobowo – KS Grabowo 1:5, Wda Czarna Woda – Tęcza Brusy 1:1, Santana Wielki Klincz – KS Skorzewo 2:4, Wierzyca Stara Kiszewa – Victoria Kaliska 0:4, Styna Godziszewo – Sokół Zblewo 1:5, Jantar Pawłowo – Czarni Ostrowite 2:1.