Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

26.10.2017r.

Wysokie zwycięstwo z Wierzycą

.
Nareszcie stworzone sytuacje potrafiliśmy zamienić na bramki. W spotkaniu z Wierzycą Stara Kiszewa aż siedem razy pokonaliśmy bramkarza gości! Co ciekawe, gole zdobywało aż sześciu zawodników!

KOLEJARZ – WIERZYCA STARA KISZEWA 7:1

Bramki: Adam Kłodziński 2, Tomasz Toda, Mateusz Kiedrowicz, Jakub Jędrzejewski, Mateusz Chyła, Szymon Piotrowski.

Kolejarz: Robert Drewek – Jakub Błaszkowski, Mateusz Chyła, Dawid Domeracki (60. Paweł Tyma), Jakub Jędrzejewski, Szymon Jędrzejewski, Mateusz Kiedrowicz (77. Maciej Piesik), Adam Kłodziński (72. Patryk Dziendziela), Marek Kostkowski (46. Piotr Nalewaj), Szymon Piotrowski, Tomasz Toda.

Mecz od początku układał się po naszej myśli. Już po20 minutach prowadziliśmy 3:0 po dwóch trafieniach Adama Kłodzińskiego i bramce Tomka Tody. Podobnie zaczęliśmy też drugą część meczu, gdyż po20 minutach również mieliśmy na koncie trzy gole, a do siatki gości trafiali kolejno Mateusz Kiedrowicz, Jakub Jędrzejewski i Mateusz Chyła. Wynik w 70 min. ustalił Szymon Piotrowski.

Goście zdobyli w tym meczu jedną honorową bramkę przy wyniku 5:0.