Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

31.08.2021r.

11 miesięcy bez porażki

Blisko rok byliśmy niepokonani. Naszą passę po dokładnie 11 miesiącach bez porażki przerwał w sobotę spadkowicz z IV ligi Powiśle Dzierzgoń.

26 września 2020 roku po raz ostatni przegraliśmy mecz ligowy o punkty. Było to w Godziszewie ze Styną. Od tego czasu rozegraliśmy 23 mecze – 20 w A-klasie oraz 3 w V lidze. Z tych 23. meczów wygraliśmy aż 20 i tylko 3 zremisowaliśmy.
W sobotę naszą passę przerwał spadkowicz z IV ligi Powiśle Dzierzgoń. Przyznać trzeba, że była to dla nas ciekawa lekcja, a szczególnie pierwsza połowa meczu, gdyż dopiero uczymy się V ligi. Do tej pory rozegraliśmy 4 mecze na tym poziomie – trzy wygraliśmy po 2:0 i ostatni przegraliśmy 2:3.

A już w sobotę kolejny arcyciekawy pojedynek. Na stadionie przy ulicy Lichnowskiej będziemy gościć Pomezanię Malbork. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz. Pomezania – dzięki lepszemu bilansowi bramek – jest obecnie liderem V ligi! Początek spotkania o godz. 17.00.