Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

27.08.2020r.

Czwarta wygrana z rzędu!

Czwarty mecz i czwarte zwycięstwo! Tak świetnego startu w rozgrywkach naszej drużyny seniorów nie pamiętają już najstarsi … kolejarze.
Kolejarz – LKP Nowa Karczma 5:1 (2:0)
Bramki: Daniel Błaszkowski 2, Jakub Gronowski, Tobiasz Sawa, Mateusz Trzebiński.
Kolejarz: Patryk Rodowicz – Adam Zalewski, Tobiasz Stanka (9. Bartosz Pacek), Przemysław Dorawa (46. Tobiasz Sawa), Jakub Błaszkowski, Mikołaj Grzempa, Jakub Mączkowski (66. Adrian Godlewski), Daniel Błaszkowski (73. Dominik Lamczyk), Jakub Jędrzejewski, Mateusz Trzebiński, Jakub Gronowski (58. Marcin Miszewski).

Drużyna prowadzona przez trenera Damiana Trzebińskiego zasłużenie wysoko pokonała LKP Nowa Karczma. Wynik 5:1 to najniższy wymiar kary, gdyż sytuacji na zdobycie goli było więcej. Do przerwy Kolejarz prowadził 2:0 po trafieniach Daniela Błaszkowskiego oraz Jakuba Gronowskiego. Po przerwie, mimo kilku zmian, gra nie uległa zmianie i to nasz zespół dominował na boisku. Wpadły też trzy kolejne bramki. Do siatki gości trafili – ponownie Daniel Błaszkowski oraz Tobiasz Sawa i Mateusz Trzebiński. Goście honorową bramkę zdobyli przy wyniku 5:0.
W sobotę zagramy derbowe spotkanie na wyjeździe z Nowi Nowa Cerkiew.

Zdjęcia: Fotograf Chojnice Olek Knitter