Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

10.10.2020r.

Jest moc! 9 wygrana nasza!

Dziś odnieśliśmy dziewiąte zwycięstwo w tym sezonie (na 10 meczów). Tym razem pokonaliśmy Wdę Czarna Woda aż 10:0.

Kolejarz – Wda Czarna Woda 10:0 (4:0)
Bramki: Tobiasz Sawa 4, Mateusz Trzebiński 2 i po 1 Bartosz Pacek, Damian Godlewski, Damian Trzebiński oraz Dominik Lamczyk.

Kolejarz: Patryk Rodowicz – Adam Zalewski, Tobiasz Stanka (46. Mikołaj Grzempa), Maciej Piesik, Przemysław Dorawa, Bartosz Pacek (46 Jakub Mączkowski), Tobiasz Sawa, Daniel Błaszkowski (53. Dominik Lamczyk), Damian Godlewski (58. Damian Trzebiński), Jakub Jędrzejewski, Mateusz Trzebiński (73. Tomasz Pestka).

Już w czwartej minucie meczu objęliśmy prowadzenie po golu Mateusza Trzebińskiego. Między 26 a 33 minutą nasi zawodnicy pokonali bramkarza Wdy aż trzykrotnie. Najpierw na 2:0 podwyższył Tobiasz Sawa, chwilę później trzeciego gola strzelił Bartosz Pacek, a wynik do przerwy ustalił Sawa.
Po przerwie „kolejarze” nie zaciągnęli hamulca, tylko jeszcze dołożyli do pieca. W 53. min. wynik podwyższył Dominik Godlewski. W 61 min. bramkarza Wdy pokonał … trener Damian Trzebiński. W 68 min. swojego drugiego gola zdobył Mateusz Trzebiński. Dwa kolejne gole to trafienia Tobiasza Sawy, który zdobył dziś łącznie cztery bramki. Wynik na 10:0 ustalił w końcówce Dominik Lamczyk.
Gratulacje!
Po 10. kolejkach Kolejarz jest samodzielnym liderem z 27 punktami. Na 2. miejscu plasuje się Styna Godziszewo – 25 punktów, a na na trzecim KS Skorzewo – 20 pkt.

W kolejnym meczu zmierzymy się na wyjeździe z GKS Bobowo.