Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

01.09.2021r.

Porażka juniorów i rezerw

W drugim meczu Ligi Wojewódzkiej Juniorów Kolejarz-Ginter Chojnice przegrał w Ustce z Jantarem 7:1. Drugą porażkę poniosły również rezerwy Kolejarza.

Jantar Ustka – Kolejarz-Ginter 7:1 (5:1)

Bramka: Jakub Łukaszewski.
Kolejarz-Ginter: Ksawier Galiński (46. Mateusz Jażdżejewski) – Filip Pruski (83. Jakub Barzyk), Kacper Roszyk (46. Szymon Jurak), Jan Gruna, Hubert Chmara, Bartosz Pacek, Kacper Orlikowski (46. Dawid Januszewski), Jakub Łukaszewski, Dominik Łosin, Jakub Kwasigroch, Alex Kamiński.

Mimo prowadzenia 1:0 – po golu w 3. min. Jakuba Łukaszewskiego – bez punktu wrócili z Ustki juniorzy starsi Kolejarza-Ginter. Już do przerwy gospodarze rozstrzygnęli wynik, prowadząc 5:1. Po przerwie Jantar dołożył dwie kolejne bramki i wygrał wysoko 7:1.
W niedzielę o godz. 11.00 Kolejarz-Ginter zagra z KP Starogard Gdański.

B-klasa

W 2. kolejce B-klasy rezerwy Kolejarza przegrały 2:6 z Sokołem Lubichowo.

Kolejarz II – Sokół Lubichowo 2:6 (2:1)

Bramki: Kacper Hulek, Daniel Błaszkowski.
Kolejarz II: Patryk Perłowski – Józef Januszewski, Kamil Trzebiński, Adam Kłodziński (65. Piotr Grunau), Kapcer Hulek (49. Dominik Lamczyk), Daniel Błaszkowski, Dominik Piesik, Robert Drewek, Michał Foks (46. Wojciech Galikowski), Jarosław Szulc (73. Klaudiusz Sreberski), Sylwester Labe (77. Dominik Steinke).

Kolejarz prowadził po golu Kacpa Hulka 1:0 oraz po trafieniu Daniela Błaszkowskiego 2:1, ale w drugiej połowie goście zdobyli aż pięć goli i wysoko wygrali 6:2.
Wcześniej, na inaugurację Kolejarz II przegrał na wyjeździe z OTS Osiek 2:1 (bramka Adam Kłodziński).