Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

16.04.2019r.

Trzy punkty na wyjeździe

W trzecim meczu rundy wiosennej odnieśliśmy trzecie zwycięstwo! Tym razem na wyjeździe z KS Skorzewo.

KS Skorzewo – Kolejarz 2:3 (1:2)

Bramki: 1:0 Wojciech Kobierzyński (2), 1:1 Tobiasz Sawa (35), 1:2 Tobiasz Sawa (44), 2:2 Bartłomiej Biber (49), 2:3 Jakub Jędrzejewski (66).

Kolejarz: Patryk Rodowicz – Tomasz Toda (70. Adam Kłodziński), Maciej Szrama, Piotr Nalewaj, Maciej Piesik, Daniel Błaszkowski, Michał Sagan (64. Jakub Jędrzejewski), Karol Skiba, Tobiasz Sawa (85. Jakub Kuszaj), Maciej Łangowski (90. Robert Drewek), Sebastian Lis.

Mecz z KS Skorzewo nie rozpoczął się dla nas najlepiej, bo już w 2. min. gospodarze wyszli na prowadzenie. W pierwszej połowie zdołaliśmy jednak wyjść na prowadzenie – po dwóch bramkach Tobiasza Sawy. Początek drugiej połowy to znów mocne uderzenie piłkarzy ze Skorzewa i w 49 min. mieliśmy remis. W 66. min. wynik ustalił Kuba Jędrzejewski i odnieśliśmy cenne zwycięstwo na wyjeździe.

W sobotę podejmujemy u siebie lidera Meteor Pinczyn.