Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

04.05.2019r.

Walka, emocje, bramki, remis

Tak w skrócie można opisać dzisiejszy mecz derbowy z TKF Jantar Pawłowo. Oba zespoły przystąpiły do spotkania osłabione. W naszych szeregach zabrakło m.in. Kuby Błaszkowskiego, Daniela Błaszkowskiego, Macieja Szramy, Karola Skiby, a szybko boisko z powodu kontuzji opuścił Kuba Jędrzejewski (życzymy szybkiego powrotu do zdrowia).

W pierwszej połowie oba zespoły miały swoje wyśmienite sytuacje do strzelania bramki, ale ostatecznie ta część meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie sytuacji było troszkę mniej, ale wpadły dwie bramki. Mecz ostatecznie zakończył się remisem 1:1. Pierwsi gola zdobyli gospodarze – ładnym mierzonym strzałem po długim rogu popisał się Mateusz Bienert. Wyrównał z rzutu karnego Tobiasz Sawa. Remis wydaje się być sprawiedliwym wynikiem.

Warto odnotować, że w dzisiejszym derbowym spotkaniu w naszym zespole zadebiutował kolejny junior – Michał Foks z rocznika 2001. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne występy. Grali również w tym meczu inni nasi juniorzy – Damian Godlewski oraz Kuba Kuszaj.

Jantarowi życzmy powodzenia w kolejnych meczach. My za tydzień zmierzymy się z GKS Bobowo. Początek spotkania w sobotę o godz. 16.30.

Zdjęcia: AleksanderKnitter.pl