Wygrywamy w Borzechowie 2:0 po golach Tobiasza Sawy i Kuby Jędrzejewskiego!!!

Sławek Borzechowo – Kolejarz Chojnice 0:2

Bramki: Tobiasz Sawa, Kuba Jędrzejewski.
Kolejarz: Paweł Skiba – Adam Zalewski, Paweł Arndt (83. Dominik Lamczyk), Mateusz Trzebiński (71. Bartosz Pacek), Jakub Błaszkowski, Jakub Jędrzejewski (78. Szymon Ważyński), Damian Godlewski, Tobiasz Sawa, Mikołaj Grzempa, Adrian Godlewski (80. Daniel Błaszkowski), Mariusz Jączyński (56. Dawid Żurek).

Dzięki wyjazdowej wygranej ze Sławkiem Borzechowo – na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek – zapewniliśmy sobie awans do V ligi.
Było to nasze szóste z rzędu zwycięstwo, a bilans bramek ostatnich sześciu spotkań to 37:0.
Do przerwy prowadziliśmy 1:0. Bramkę strzelił Tobiasz Sawa. W drugiej połowie pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Kuba Jędrzejewski, który zmieścił piłkę „za kołnierzem” bramkarza gospodarzy.
Po meczu strzeliły korki od szampanów i świętowaliśmy powrót do V ligi (po 11 latach).
W sobotę o godz. 16.00 podejmiemy Czarnych Piece.