10.05.2019r.

Zaległe zwycięstwo z LKS Nowa Karczma

W zaległym meczu pokonaliśmy na wyjeździe LKP Nową Karczmę 4:2.

LKS Nowa Karczma – Kolejarz 2:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Sebastian Lis (12), 0:2 Tomasz Toda (30), 0:3 Tobiasz Sawa (62), 1:3 Filip Urban (73), 1:4 Sebastian Lis (90+2), 2:4 Jakub Jędrzejczyk (90+3).

Kolejarz: Patryk Rodowicz – Piotr Nalewaj, Maciej Szrama (46. Szymon Piotrowski), Tomasz Toda (81. Karol Skiba), Maciej Łangowski, Michał Sagan, Daniel Błaszkowski, Jakub Kuszaj, Jakub Błaszkowski (46. Szymon Gierszewski), Sebastian Lis, Tobiasz Sawa.

Do przerwy prowadziliśmy 2:0 po golach Sebastiana Lisa oraz Tomasza Tody. W przerwie trener Sebastian Laskowski dokonał dwóch zmian – na boisko weszli Szymon Piotrowski oraz Szymon Gierszewski.
Na 3:0 podwyższył Tobiasz Sawa. Gospodarze pierwszą bramkę zdobyli dopiero w 73 min. Dwa ostatnie gole wpadły już w doliczonym czasie gry i mecz zakończył się naszą wygraną 4:2.