Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

18.03.2023r.

Ale się działo!

Ostatni weekend był bardzo aktywny dla najmłodszych zawodników Kolejarza Chojnice.

W sobotnie przedpołudnie drużyna rocznika 2012 udała się do Złotowa na zaproszenie akademii Fair Play aby rozegrać sparing z ich drużyną rocznika 2011. Pomimo wielu absencji udało nam się pojechać i rozegrać ciekawy mecz w którym mieliśmy okazję obejrzeć zarówno wiele bramek jak i wiele drobnych błędów których mamy nadzieję popełniać jak najmniej. Dziękujemy gospodarzom za zaproszenie i dobre granie.

Drużyna rocznika 2013 wystąpiła w turnieju Amator Kiełpino Cup.

Zawodnicy rocznika 2015 rozegrali emocjonujący mecz sparingowy z drużyną Brdy Rytel, w którym padło wiele pięknych goli. Dziękujemy gościom za przybycie i czekamy na rewanż.

Z kolei zawodnicy rocznika 2016 wzięli udział w turnieju Amator Kiełpino CUP, z którego wrócili zmęczeni, ale w dobrych humorach i z pięknym pucharem oraz medalami. Nasi zawodnicy rozegrali wiele zaciętych pojedynków, w których walczyli do ostatniej sekundy meczu. Co należy zaznaczyć, wywalczyli też pierwsze miejsce w turnieju, podobnie jak dziewięć pozostałych drużyn, gdyż zgodnie z dobrym duchem rozgrywek dziecięcych wszyscy zawodnicy są wygrani. Wielkie brawa dla organizatora i dziękujemy za zaproszenie.

Najmłodsze skrzaty z rocznika 2017 w niedzielny poranek walczyli w pobliskim Złotowie w turnieju organizowanym przez miejscowy Fair Play Złotów, w którym zebrali pierwsze doświadczenie turniejowe oraz zyskali swoich fanów. W rozegranych meczach był „grad” goli. Po analizie systemu VAR ustalono, że każdy zawodnik biorący udział w turnieju strzelił przynajmniej jedną bramkę i oczywiście wszyscy zostali zwycięzcami. Wielkie brawa dla organizatora. Dziękujemy również za zaproszenie i czekamy na wizytę przy ulicy Lichnowskiej.