Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

25.02.2022r.

Spędzili ferie z Kolejarzem

Dzięki zaangażowaniu naszych trenerów nasi młodzi zawodnicy mogli tym razem spędzić ferie bardzo aktywnie.

Nie było siedzenia od rana przy komputerze czy konsoli, bo w zamian był trening, zabawa i pomoc w ramach półkolonii „Ferie z Kolejarzem 2022”. W zajęciach trwających od poniedziałku do piątku – w dwóch turach – uczestniczyło 40 zawodników naszego klubu z roczników 2012, 2013, 2014 i 2015.
Zawodnicy odwiedzili wiele ciekawych miejsc: pracownię artystyczną KIKI, Schronisko dla Zwierząt Przytulisko, Straż Pożarną, Eksperymentarium, salę zabaw WonderLand, Chojnickie Centrum Kultury.
Ponadto zawodnicy spędzali czas bardzo aktywnie poprzez codzienny trening i różne formy zabawy. Dzieci miały możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych z instruktorem boksu Marcinem Gruchałą oraz instruktorem judo Waldemarem Banaszakiem, co niewątpliwie było bardzo atrakcyjną formą ich rozwoju fizycznego oraz wywołało wiele radości i uśmiechu na twarzy. Pograli również w kręgle w kręgielni Mistral.
Przez cały okres naszych półkolonii Restauracja Bazylia serwowała naszym sportowcom przepyszne obiady, które dawały im wiele siły i energii na kolejny dzień.Dziękujemy dzieciom za uczestnictwo, rodzicom za zaufanie, a trenerom za zaangażowanie i zorganizowanie półkolonii.