Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

03.09.2021r.

Czas na mecz z niepokonaną Pomezanią

Lider V ligi Pomezania Malbork będzie naszym piątym przeciwnikiem w tym sezonie. Goście mają na swoim koncie komplet 12 punktów, my zdobyliśmy do tej pory 9 „oczek”.

Kontynuujemy serię meczów na własnym stadionie. Po raz trzeci z rzędu zagramy u siebie. Tym razem ponownie odwiedzi nas przeciwnik z samej góry ligowej tabeli. Pomezania Malbork ma za sobą świetny start w rozgrywkach. Cztery dotychczasowe mecze zespół Pawła Budziwojskiego wygrał, w tym dwa bardzo wysoko – bo aż 8:0 ze Spójnią Sadlinki i 7:1 na wyjeździe z Victorią Kaliska. Na inaugurację Pomezania pokonała u siebie Radunię II Stężyca 3:0, a przed tygodniem wygrała w Brusach z Tęczą 1:0.
Z trzech drużyn, które mają obecnie na koncie po 12 punktów, Pomezania ma obecnie najlepszy bilans bramkowy i prowadzi w tabeli V ligi.

Naszą defensywę, ale też całą drużynę, czeka więc kolejny ciężki sprawdzian. Przed tygodniem podjęliśmy rękawice z faworytem Powiślem Dzierzgoń i po „szalonej” drugiej połowie przegraliśmy 2:3. Trzy wcześniejsze spotkania wygraliśmy po 2:0.

Zapowiada się więc ciekawy mecz. Zapraszamy kibiców na stadion przy ul. Lichnowskiej. Początek meczu o godz. 17.00.

Foto: Olek Knitter