Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

01.06.2023r.

Dzień Dziecka na Kolejarzu

Ten dzień to kolejne spełnienie naszych marzeń…
Stadion chojnickiego Kolejarza mógł dziś spokojnie rywalizować o miano najbardziej zatłoczonego miejsca w kraju i to nawet z Krupówkami w Zakopanem czy z deptakiem w Mielnie.
Tłumy chojniczan odwiedziły bowiem stadion przy ul. Lichnowskiej z okazji zorganizowanego przez klub otwartego dla wszystkich Dnia Dziecka. Każdemu, dosłownie każdemu dziękujemy, że byliście dziś z nami!
A na dzieci czekały bezpłatne zamki dmuchane, darmowe: lody, popcorn, wata i napoje.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska edukacyjne oraz z grami i zabawami, które przygotowały Polipol oraz Zakład Zagospodarowania Odpadami w Nowym Dworze. Gorąco dziękujemy paniom za poświęcony czas najmłodszym uczestnikom imprezy. Chętni mieli okazję również sprawdzić m.in. ciśnienie czy poziom cukru na stoisku przygotowanym przez PCK.
Nie mniejsze zainteresowanie budziły pojazdy i sprzęt prezentowany przez policjantów oraz strażaków. Uczestnicy byli też pod dużym wrażeniem pokazu tresury psa zaprezentowanej przez policję. Nie brakowało chętnych na pamiątkowe fotki na i przy pięknych motocyklach, których na stadionie pojawiło się z kilkadziesiąt. A to za sprawą Moto Grupy Chojnice!
A na scenie wystąpiły dwie wokalistki: Angelika „Angee” Gawin oraz Karolina Lewińska, którym bardzo serdecznie dziękujemy za uświetnienie wydarzenia!
Osobne i gorące podziękowania ślemy do wszystkich zaangażowanych w pomoc rodziców, a zwłaszcza tych z rocznika dzieci 2012. Na was można zawsze liczyć!
Dziękujemy również panu Stasiowi Kuklińskiemu za konferansjerkę i oprawę muzyczną.

Sponsorami i partnerami Dnia Dziecka byli: Polipol Meble Polska Chojnice, Wodnik , Zakład Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Spółka z o.o., Policja w Chojnicach, KP PSP w Chojnicach, Ochotnicza Straż Pożarna w Chojnicach – OSP Chojnice, Carrefour Chojnice, PCK Chojnice, MotoGrupaChojnice