Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

01.03.2023r.

Pięć wzmocnień Kolejarza na rundę wiosenną

Wyjazdowym meczem z Olimpią Sztum rozpocznie rundę rewanżową lider V ligi Kolejarz Chojnice. W przerwie zimowej do zespołu trenowanego przez Damiana Trzebińskiego dołączyło kilku zawodników.

Kolejarz przygotowania do rundy wiosennej rozpoczął 17 stycznia. – W trakcie przygotowań rozegraliśmy pięć gier kontrolnych. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do rundy wiosennej, wykonana praca przez zawodników daje podstawy do optymizmu, wiemy co będzie naszą siłą, a liga pokaże, nad czym jeszcze musimy pracować – mówi trener Damian Trzebiński.
Do drużyny, która po rundzie jesiennej jest liderem V ligi, dołączyło pięciu nowych zawodników oraz włączeni zostali kolejni utalentowani juniorzy.
Wiosną przy ul. Lichnowskiej grać będą zatem nowi, ale doświadczeni zawodnicy, którzy występowali wcześniej w V i IV lidze: Szymon Reda z Tucholanki Tuchola, wychowanek Kolejarza Łukasz Hinz z Myśliwca Gostycyn, Kacper Ginter z Brdy Przechlewo oraz Mateusz Frymark i Patryk Kubiszewski z Borowiaka Czersk.
Pierwszy mecz Kolejarz rozegra w sobotę, 4 marca, na wyjeździe z Olimpią Sztum.
Na zdjęciu Kolejarz Chojnice po wygranym meczu wyjazdowym na szczycie ze Styną Godziszewo w rundzie jesiennej sezonu 2022/2023
Fot. Olek Knitter