Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

28.06.2021r.

Prawdziwy rollercoaster

Prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie, ale ostatecznie pokonaliśmy na wyjeździe LKP Nowa Karczma 5:4 i odnieśliśmy 23. zwycięstwo w tym sezonie. Trzy punkty zapewnił nam w 77. min. Paweł Arndt.

Gospodarze prowadzili 1:0, później my wyszliśmy na prowadzenie 1:2, następnie znów gospodarze prowadzili 3:2, a do przerwy było 3:3. W drugiej połowie prowadziliśmy 3:4, gospodarze wyrównali na 4:4, ale kropkę nad i postawił w 77. min. Paweł Arndt.
W pierwszej połowie do bramki gospodarzy trafiali Damian Godlewski oraz dwukrotnie Tobiasz Sawa, który również po przerwie dołożył jednego gola.
Warto dodać, że w końcówce spotkania trener Damian Trzebiński wpuścił na boisko dwóch juniorów – Jakuba Łukaszewskiego i Szymona Juraka.
Sezon zakończymy w środę meczem u siebie z Nowi Nowa Cerkiew. Początek o godz. 18.00.
Kolejarz: Patryk Rodowicz – Karol Skiba (61. Daniel Błaszkowski), Damian Godlewski, Dawid Żurek, Bartosz Pacek (61. Dominik Lamczyk), Adam Zalewski, Jakub Błaszkowski, Damian Ryngwelski, Mariusz Jączyński (61. Mateusz Sikorski), Paweł Arndt (89. Szymon Jurak), Tobiasz Sawa (92. Jakub Łukaszewski).

Rezerwy przegrały w niedzielę na wyjeździe z MKP Szlachta 4:1. Honorową bramkę strzelił Jakub Kozłowski.