16.09.2019r.

Przegrana z Nowymi

Pięć bramek, 10 żółtych i dwie czerwone kartki – derby pomiędzy Kolejarzem Chojnice a Nowymi Nowa Cerkiew były dla widzów bardzo ciekawe.

Kolejarz – Nowi Nowa Cerkiew 2:3 (0:3)
Bramki: 0:1 Dawid Koślinka (15), 0:2 Dawid Malinowski (26), 0:3 Krzysztof Szopiński (42), 1:3 Jakub Błaszkowski (66), 2:3 Jakub Błaszkowski (69).
Ż.k: Dawid Malinowski, Dawid Koźlinka, Przemysław Podemski, Adam Lemańczyk, Mateusz Żakowski (Nowi) – Jakub Jędrzejewski, Michał Bielawski, Jakub Jędrzejewski, Daniel Błaszkowski, Maciej Rekowski (Kolejarz).
Cz.k: Patryk Rodowicz, Jakub Jędrzejewski (Kolejarz).
Kolejarz: Patryk Rodowicz – Tobiasz Sawa (76. Jakub Kuszaj), Michał Bielawski, Jakub Jędrzejewski, Maciej Piesik, Karol Skiba (55. Tomasz Pestka), Daniel Błaszkowski, Jakub Błaszkowski, Sebastian Lis (66. Maciej Rekowski), Dominik Piesik, Szymon Piotrowski (79. Paweł Skiba).
Nowi: Wiktor Schachta – Kamil Brzószczyk (65. Mateusz Warsiński), Krzysztof Gierszewski, Sebastian Karasiński, Damian Ryngwelski, Dawid Malinowski (75. Przemysław Podemski), Krzysztof Szopiński, Andrzej Prondzinski (93. Błażej Żakowski), Dawid Koźlinka, Jakub Kumer (76. Adam Lemańczyk), Mateusz Żakowski.

Goście zaskoczyli i już do przerwy prowadzili wysoko 0:3. W drugiej połowie Kolejarz zaczął odrabiać straty i w ciągu kilku minut Jakub Błaszkowski zdobył dwie bramki i gospodarze uwierzyli jeszcze w dobry wynik tego zaciętego spotkania. W końcówce mecz się zaostrzył, posypały się najpierw żółte kartki (łącznie po 5 dla każdej z drużyn), a w ostatnim kwadransie Patryk Rodowicz i Jakub Jędrzejewski obejrzeli czerwone kartoniki, nie udało się nadrobić strat i mecz zakończył się wynikiem 2:3.

Rezerwy Kolejarza przegrały w Czyczkowach z Perłą 5:2 (bramki Adam Kłodziński i Marek Wilk).