Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

30.01.2020r.

Przekaż 1 % dla juniorów Kolejarza Chojnice


Przekazanie 1 % nie wiąże się dla Państwa z żadnymi dodatkowymi kosztami ani obowiązkami, a jedynym wysiłkiem jest wpisanie w odpowiednią rubrykę nr KRS 0000 221 921. Dzięki temu najmłodsi zawodnicy chojnickiego Kolejarza będą mogli nadal rozwijać swoją pasję – grać w piłkę oraz od niedawna również ćwiczyć lekką atletykę.

Cała kwota uzyskana z 1 % w Kolejarzu zawsze trafia na szkolenie juniorów w dwóch dyscyplinach (piłka nożna i lekkoatletyka), dlatego oprócz nazwy Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz i numeru KRS 0000 221 921, prosimy o dopisek „Szkolenie juniorów”.
W Chojnickim Klubie Sportowym Kolejarz trenuje ok. 150 dzieci. Właśnie w Kolejarzu pierwsze kroki stawiali zawodnicy, którzy później jako seniorzy grali w klubach na poziomie centralnym. W latach świetności zawodnicy Kolejarza grali nawet w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Ostatnim przykładem jest Arkadiusz Reca, który uczył się gry w piłkę w Kolejarzu, a dziś jest podstawowym zawodnikiem klubu Serie A i gra w reprezentacji Polski.
Jako klub znów chcemy stawiać na rozwój młodych piłkarzy i na tym będziemy skupiać się w kolejnych latach, abyśmy jako chojniczanie byli dumni z kolejnych wychowanków.
Od niedawna w Kolejarzu ćwiczą również przyszli lekkoatleci.

Wy możecie nam (im) pomóc, przekazując zaledwie 1 %. Pomożecie?