07.06.2021r.

Przepłynęliśmy Brdę i jedną nogą jesteśmy w … V lidze

Po ciężkim meczu wygrywamy w Rytlu z Brdą 4:0.

Brda Rytel – Kolejarz 0:4
Bramki: 0:1 Paweł Arndt (21), 0:2 Tobiasz Sawa (74), 0:3 Bartosz Pacek (89), 0:4 Szymon Ważyński (92).
Kolejarz: Adam Zalewski (85. Daniel Błaszkowski), Paweł Arndt (85. Karol Skiba), Mateusz Trzebiński, Jakub Błaszkowski, Damian Godlewski, Patryk Rodowicz, Tobiasz Sawa, Dawid Żurek (78. Szymon Ważyński), Mikołaj Grzempa, Adrian Godlewski (80. Damian Ryngwelski), Mariusz Jączyński (75. Bartosz Pacek).

Do przerwy mecz był zacięty i prowadziliśmy 1:0 po ładnej bramce Pawła Arndta. W drugiej połowie wykorzystaliśmy trzy sytuacje (Brda grała w 10 po drugiej żółte kartce), a na listę strzelców wpisali się: Tobiasz Sawa, Bartosz Pacek i Szymon Ważyński.
Zapominamy jednak o tym meczu i skupiamy się na środowym spotkaniu, który będzie dla nas meczem o … awans do V ligi.
Zagramy na wyjeździe ze Sławkiem Borzechowo.Nasz bilans ostatnich meczów:15 bez porażki (w tym 12 zwycięstw i 3 remisy) 5 z rzędu zwycięstwo5 mecz bez straty gola (bilans bramkowy 5 ostatnich meczów to: 35:0)