07.09.2020r.

Wygrana na szczycie

W meczu na szczycie w 6. kolejce pokonaliśmy KS Skorzewo 3:1.

Kolejarz – KS Skorzewo 3:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Jakub Błaszkowski (17), 1:1 Kamil Zieliński (28) 2:1 Paweł Arndt (73), 3:1 Bartosz Pacek (86).
Kolejarz: Patryk Rodowicz – Mikołaj Grzempa, Przemysław Dorawa, Jakub Mączkowski, Jakub Błaszkowski, Daniel Błaszkowski (91. Adrian Godlewski), Damian Godlewski, Jakub Jędrzejewski, Mateusz Trzebiński, Adam Zalewski (22. Paweł Arndt), Tobiasz Sawa (85. Bartosz Pacek).

Do przerwy utrzymywał się wynik remisowy 1:1. Objęliśmy prowadzenie w 17 min. po golu Kuby Błaszkowskiego. Jedenaście minut później goście wyrównali za sprawą Kamila Zielińskiego. Na 2:1 w 73. min. strzelił Paweł Arndt, który zastąpił w pierwszej połowie Adama Zalewskiego. Trener Damian Trzebiński „miał nosa” również przy drugiej zmianie. Bartosz Pacek już minutę po wejściu na boisko ustalił wynik spotkania na 3:1.

Po 6. kolejkach jesteśmy samodzielnym liderem A-klasy!