Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

12.11.2021r.

Wyjazd do wicelidera

Trudne spotkanie czeka w niedzielę drużynę Damiana Trzebińskiego. Kolejarz zmierzy się bowiem na wyjeździe z silną Wietcisą Skarszewy, która po 14. kolejkach zajmuje 2. miejsce w tabeli. Rundę jesienną zakończą natomiast rezerwy Kolejarza.

Wietcisa Skarszewy po 14. kolejkach ma na swoim koncie 11 zwycięstw, 2 remisy i tylko 1 porażkę (na wyjeździe z Orłem Subkowy). Ekipę ze Skarszew prawdziwy egzamin czeka jednak dopiero w listopadzie, gdyż po meczu z Kolejarzem Wietcisa zmierzy się z Powiślem Dzierzgoń i Pomezanią Malbork.
My ostatnio gramy w kratkę. Ostatnio na zmianę wygrywamy i przegrywamy. Przegrana z Orłem Subkowy, wygrana z Meteorem Pinczyn, przegrana z Żuławami Nowy Dwór Gdański, wygrana z Gwiazdą Karsin i przed tygodniem przegrana z Beniaminkiem 03 Starogard Gdański.
Jak będzie w Skarszewach? Z analizy ostatnich meczów wychodzi … zwycięstwo, ale o tym przekonamy się w niedzielę. Początek meczu o godz. 13.00.

W sobotę o godz. 14.00 swój ostatni mecz w rundzie jesiennej rozpoczną rezerwy. Drużyna Marka Wirkusa podejmie u siebie Zielonych Łąg.