Kolejarz Chojnice – Victoria Kaliska 0:1 (0:1)

Bramka: 0:1 (5 min) – Jacek Pozorski.

Żółte kartki: Michał Sagan, Mateusz Kluza.
Kolejarz: Robert Drewek – Piotr Nalewaj, Maciej Piesik (70. Damian Mikołajczyk), Tomasz Toda, Tomasz Karkoszka, Jakub Błaszkowski (kapitan), Adam Glombinski, Dawid Piejko (46. Mateusz Kluza), Michał Sagan, Paweł Tyma (61. Patryk Brzószczyk), Mateusz Chyła.

Nie udał się Kolejarzowi inauguracyjny mecz z Victorią Kaliska. O wygranej gości zadecydował gol już z 5 min. spotkania. Jego autorem był Jacek Pozorski.

Kuba Błaszkowski

Całe spotkanie było bardzo wyrównane, obie drużyny miały po kilka sytuacji do strzelenia bramki. Kolejarz najbliżej wyrównania był po stałych fragmentach gry. Co prawda do siatki gości trafił w pierwszej połowie Dawid Piejko, ale sędzia gola nie uznał, dopatrując się faulu innego zawodnika na bramkarzu gości.

– Zapłaciliśmy dziś frycowe. Straciliśmy szybko przypadkową bramkę, ale później mecz się wyrównał i sprawiedliwy byłby remis. Myślę, że w kolejnych meczach będzie lepiej – powiedział po meczu trener Kolejarza Marek Wirkus.
Szybkiego powrotu zdrowia życzymy Maciejowi Piesikowi, który z podejrzeniem złamania nosa trafił do szpitala.

Maciej Piesik

 

 

 

 

 

 

Po meczu prezes Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Radosław Michalski oraz Bogdan Duraj z Polskiego Związku Piłki Nożnej wręczyli piłkarzom Kolejarza puchar oraz medale za zwycięstwo w zeszłym sezonie w B-klasie.

Radosław Michalski, Kuba Błaszkowski