.

Po pięciu zwycięstwach z rzędu dziś chojnicki Kolejarz zremisował 1:1 z drużyną Styna Godziszewo. Bramkę dla chojniczan zdobył niezawodny w ostatnich spotkaniach Kuba Błaszkowski.

Kolejarz Chojnice – Styna Godziszewo 1:1 (1:0)

Bramka: Jakub Błaszkowski.

Po pięciu zwycięstwach z rzędu – w tym trzech na wyjazdach – przystępowali do dzisiejszego meczu ze Styną Godziszewo piłkarze chojnickiego Kolejarza. I plan, by wygrać szósty raz, chojniczanie zaczęli realizować już w pierwszej połowie. Bramkę, po podaniu Tomasza Tody zdobył niezawodny Jakub Błaszkowski. Kuba w ostatnich czterech meczach zdobył aż dziesięć goli, dziś strzelił bramkę w piątym kolejnym meczu.

Niestety, wygranej nie udało się utrzymać do końca, gdyż bardzo ambitnie grający goście wyrównali. W samej końcówce meczu strzał, a może bardziej podanie życia, wyszło jednemu z zawodników z Godziszewa i piłka z boku boiska wpadła w samo okienko bramki Roberta Drewka.

Mecz zakończył się więc podziałem punktów. Kolejarz jest na piątym miejscu w A-klasie. Do rozegrania zespół Marka Wirkusa ma jeszcze spotkania derbowe z Jantarem Pawłowo i Czarnymi Ostrowite.