W 7. kolejce podejmiemy lidera rozgrywek Wdę Lipusz. Goście nie przegrali jeszcze żadnego meczu.

Wda Lipusz prowadzi po 6. kolejkach rozgrywek A-klasy. Nasi niedzielni rywale pięć spotkań wygrali i jedno zremisowali i jako jedyni w lidze nie przegrali jeszcze żadnego spotkania. W ostatniej kolejce Wda pokonała dotychczasowego lidera Tęczę Brusy. Zespół z Lipusza nie ma może najskuteczniejszego ataku w lidze, ale może pochwalić się najlepszą obroną. W sześciu spotkaniach Wda straciła tylko pięć goli. Ale…

Kolejarz, który pierwsze dwa mecze na własnym boisku przegrał, ostatni meczu u siebie wygrał aż 5:0. W dodatku drużyna z Lichnowskiej w ostatniej kolejce wpakowała cztery gole na wyjeździe z Czarnymi Piece, więc skuteczność napastników Kolejarza nie zawodzi i na pewno lider nie będzie miał przy ulicy Lichnowskiej łatwego spacerku.

Zapowiada się więc ciekawe spotkanie. Mecz Kolejarza z Wdą Lipusz jako jedyne odbędzie się w niedzielę. Początek o godz. 13.00. Sędziować będzie trójka arbitrów: Nowicki II, Kuczkowski, Augustiański.

W pozostałych meczach zmierzą się: Sokół Zblewo – Czarni Piece, Sławek Borzechowo – Wda Czarna Woda, Beniaminek Starogard Gdański – Orzeł Gołubie, Jareks Grabowo – Ceramik Łubiana, KS Skorzewo – Czarni Ostrowite, Tęcza Brusy – Victoria Kaliska.

Kolejarz przygotowywał się do meczu Wdą Lipusz na dwóch treningach.

DSCF1162 DSCF1164 DSCF1169 DSCF1172