Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

25.04.2016r.

Dziesiątka Kolejarza

.
Dziesiąte zwycięstwo odnieśli w tym sezonie piłkarze chojnickiego Kolejarza. Tym razem Kolejarz pokonał niżej notowany Orzeł Gołubie 3:1.

Kolejarz Chojnice – Orzeł Gołubie 3:1 (2:0)

Bramki: Mateusz Chyła (14, 28), Michał Sagan (80).

Kolejarz: Robert Drewek – Józef Januszewski (83. Patryk Dziendziela), Szymon Gierszewski (87. Tomasz Meyer), Tomasz Toda, Adam Glombinski, Mateusz Kluza (65. Dawid Piejko), Jakub Mączkowski, Michał Sagan, Michał Tyma, Paweł Tyma (85. Marcin Zabrocki), Mateusz Chyła.
Pierwsze dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Mateusz Chyła, który trafiał co 14 minut. Najpierw pokonał bramkarza Orła w 14 min. spotkania, a drugą bramkę dołożył w 28 min. Taki też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
W drugiej części na 3:0 w 80 minucie podwyższył Michał Sagan. Po tym golu trener Marek Wirkus dokonał aż trzech zmian w składzie. Na boisku pojawili się Patryk Dziendziela, Tomasz Meyer i Marcin Zabrocki. Wcześniej po kontuzji do składu powrócił Dawid Piejko, który w 65 min. zmienił Mateusza Kluzę. Goście odpowiedzieli jedynie jedną bramką – w ostatniej minucie meczu.
W drużynie zadebiutował też Kuba Mączkowski, który rozegrał całe spotkanie.
Dzięki wygranej Kolejarz umocnił się na piątym miejscu i traci do czwartej drużyny (Victoria Kaliska) – jeden punkt.
W kolejnym meczu zagramy w Czarnej Wodzie z Wdą (sobota, 17).