Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

17.05.2021r.

Świetny mecz i cenne zwycięstwo

Niezłe widowisko stworzyli w niedzielę juniorzy Kolejarza i Pogoni Lębork. Po ciekawym meczu wygraliśmy 1:0. Zwycięską bramkę strzelił Szymon Jurak.
Mecz prowadzących w tabeli Kolejarza Chojnice i Pogoni Lębork był bardzo ciekawy i zacięty. Oba zespoły chciały wygrać i na boisku oglądaliśmy ciekawą, twardą walkę. Do przerwy był bezbramkowy remis.
W drugiej połowie gola na wagę trzech punktów zdobył Szymon Jurak. Dzięki tej wygranej drużyna Krzysztofa Gierszewskiego jest na 1. miejscu, wyprzedzając o trzy punkty Pogoń Lębork, która ma jeden mecz rozegrany mniej.
Gratulujemy!
Kolejarz Chojnice: Ksawer Galiński – Daniel Lipiński, Jakub Łukaszewski (89. Oliwier Polus), Kacper Roszyk, Filip Pruski (62. Paweł Laskowski), Jan Gruna, Dominik Sarnowski, Dawid Januszewski, Jakub Hulek (50. Filip Kryspin), Jakub Barzyk, Szymon Jurak.
W rezerwie byli ponadto: Kacper Bielasz, Mikołaj Lica, Wiktor Kniter, Mateusz Jażdżejewski.

Dziękujemy również kibicom – za doping i uczczenie pamięci swojego przyjaciela, a także kibica i rodzica jednego z naszych piłkarzy.

Tekst i zdjęcia: Olek Knitter