Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz

28.08.2021r.

Przegraliśmy z Powiślem 2:3

Spadkowicz z IV ligi Powiśle Dzierzgoń przerwał naszą serię meczów bez porażki oraz krótką serię meczów bez straty gola w V lidze. Przegraliśmy po meczu walki – zwłaszcza w drugiej połowie – 2:3.

Kolejarz – Powiśle Dzierzgoń 2:3 (0:2)

Bramki: Paweł Arndt, Tobiasz Sawa – Jakub Witkowski, Rafał Lisiecki, Patryk Lewandowski.
Kolejarz: Patryk Rodowicz – Adam Zalewski, Tobiasz Sawa, Paweł Arndt, Mariusz Jączyński (46. Dawid Żurek), Mateusz Trzebiński, Jakub Jędrzejewski (83. Bartosz Pacek), Damian Godlewski, Dawid Schulz, Mateusz Kerszk, Dawid Koźlinka (62. Ignacy Nawrocki).

Piłkarze Powiśla Dzierzgoń wysoko zawiesili poprzeczkę w meczu 4. kolejki V ligi. Do przerwy goście zasłużenie prowadzili 2:0.
W drugiej połowie zagraliśmy bardziej zdecydowanie i postawiliśmy się spadkowiczowi z IV ligi. Bramkę na 1:2 strzelił Paweł Arndt po podaniu Dawida Koźlinki. Niestety, goście podwyższyli na 1:3. Bramkę kontaktową strzelił Tobiasz Sawa, ale na wyrównanie zabrakło już czasu i ostatecznie po dobrej i zaciętej walce w drugiej połowie przegraliśmy 2:3.
Dziękujemy drużynie Powiśla Dzierzgoń za dobry mecz i walkę. Życzymy powodzenia dalej.
A już w sobotę podejmiemy Pomezanię Malbork. Początek meczu o godz. 17.00.

Zdjęcia: Olek Knitter